
Паника! Капацитетът на COVID-отделенията в Благоевград е изцяло запълнен
- 06 Август 2020 | 09:57
- 0 коментара
През изминалия ден област Благоевград се превърна в най-засегната от COVID-19, след като там бяха отчетени цели 97 нови случая. В болница пък лежат общо повече от 130 души, което поставя под сериозно изпитание здравната ...






