Намерени резултати за: "запалим огъня на доброто"

Областният управител на Благоевград Бисер Михайлов:  Нека на Великден да запалим огъня на доброто”
Областният управител на Благоевград Бисер Михайлов: „Нека на Великден да запалим огъня на доброто”
  • 28 Април 2019 | 10:16
  • 0 коментара
Уважаеми съграждани, Сърдечно Ви поздравявам с настъпването на един от най-големите християнски празници - Възкресение Христово! Това е празник не само на възкресението на Христос, но и символ на нашата вяра в по-д...
TOP