
Областният управител на Благоевград Бисер Михайлов: „Нека на Великден да запалим огъня на доброто”
- 28 Април 2019 | 10:16
- 0 коментара
Уважаеми съграждани,
Сърдечно Ви поздравявам с настъпването на един от най-големите християнски празници - Възкресение Христово!
Това е празник не само на възкресението на Христос, но и символ на нашата вяра в по-д...






