
Увеличиха заплатите на кметовете на селата в община Белица
- 11 Юни 2025 | 10:01
- 2 коментара
Вдигнати са заплатите на кметовете на населени места в община Белица.
Това стана на последната сесия на Общинския съвет.
Съветниците приеха предложението за увеличението на месечните възнаграждения на кметовете на ...






