
Генерал Борисов: Аз съм заловил толкова кокаин, хероин, амфетамин, колкото тези хора не са гледали филми
- 27 Февруари 2014 | 10:55
- 0 коментара
Не случайно аз съм носител на всички полицейски ордени в света и всички големи служби в света са ме признали. Аз съм заловил толкова кокаин, хероин, амфетамин, колкото тези хора не са гледали филми за подобни операции. Т...






