
Кметът на Белица с подробности за завърналите се българи от германската кланица, огнище на COVID-19
- 24 Юни 2020 | 10:24
- 0 коментара
Разбрах, че имаме прибрали се хора от кланиците в Германия с бум на коронавирус, от медиите. Те са пристигали в петък. Аз разбрах в понеделник. Още същият ден бяха поставени под задължителна карантина. Това заяви пр...






