
Спортисти и самодейци от Банско и Разлог се обединиха срещу зависимостите
- 01 Октомври 2018 | 15:47
- 0 коментара
През тази седмица се проведоха кампании в два спортни клуба и един младежки център на територията на Община Банско. Мероприятията бяха част от изпълнението на проект „Обичам живота, живея здравословно”, Напра...






