
Комисията по хазарта става едноличен орган, създават и регистър на зависимите
- 11 Юни 2020 | 17:41
- 0 коментара
Държавата създава регистър на хората, зависими от хазарт, с цел превенция на това социално явление. Идеята е част от предложените от ГЕРБ промени в Закона за хазарта, които Комисията по бюджет и финанси подкрепи днес на ...






