
Шефът на ФК Беласица: Днес можеше да има много черни забрадки
- 13 Септември 2020 | 14:43
- 0 коментара
Разминахме се страшна трагедия. Днес в Петрич и на други места можеше да има много черни забрадки”. Това сподели пред „Марица” шефът на УС на ФК Беласица(Петрич) Иван Златински.
Припомняме, че снощи ...






