
Здравният министър: Благоевград ще остане в червената зона на повишена заболяемост от коронавирус
- 19 Октомври 2020 | 19:11
- 0 коментара
Благоевград ще остане в червената зона на повишена заболяемост от коронавирус докато картината не регистрира трайно намаление в разпространението на заразата.Това заяви в Сандански здравният министър Проф.Костадин Ангело...






