
Децата в Благоевград започват да псуват още в забавачката
- 15 Март 2015 | 08:16
- 0 коментара
Децата започват да псуват още в детската градина, съобщи учителка с дългогодишен стаж от Благоевград, цитирана от „Монитор”. Тя е потресена от случаи, които преди години са били немислими за малчугани на крех...






