
За трети път служителка е възстановена от съда на работа в община Благоевград
- 02 Юли 2017 | 17:40
- 1 коментара
Окръжен съд – Благоевград възстанови отново на работа съкратената от община Благоевград Емилия Михова. Като специалист „Човешки ресурси“ в направление „Култура“ тя трябва да получи и обезщет...






