
Удължиха срока по проекта за "Топъл обяд" в Благоевград
- 28 Април 2022 | 15:52
- 0 коментара
До 30.06.2022 г. е удължен срокът за изпълнение на територията на Община Благоевград на процедура „Топъл обяд в условията на пандемията от COVID-19“, Оперативна програма за храни и/или основно материално подп...






