
Събират се хранителни продукти за нуждаещи се хора от Благоевград
- 13 Април 2020 | 16:48
- 0 коментара
Сдружение с нестопанска цел „Доброта“ стартира благотворителна кампания „Да бъдем хора – да дарим храна!“, която ще бъде в полза на всеки, изпаднал в нужда заради въведеното извънредно полож...






