
Въвеждат SMS паркиране за „синята зона” в Разлог
- 16 Юли 2020 | 10:37
- 0 коментара
Таксата за престой в „синята зона” в Разлог вече ще може да се заплаща и чрез SMS. Това предвиждат нови промени в наредбата за дейността на „синя зона” и платените паркинги, стопанисвани и експлоа...






