
Пленер по живопис "В полите на Пирина" събра творци в Сандански
- 01 Юни 2018 | 11:34
- 0 коментара
Пленерът по живопис „В полите на Пирина“ започна на 24 май в гр. Сандански. Артистичната проява се утвърждава като традиция през годините.
Общо 9 художници от Сандански, Благоевград, София, Бургас и Русе, ...






