
Наградиха участниците в междуучилищния конкурс „Живей здравословно“ в Благоевград
- 26 Април 2018 | 14:26
- 0 коментара
За втора поредна година в Благоевград бяха наградени участниците в междуучилищен конкурс „Живей здравословно 2“.
Инициативата се проведе днес, в зала №3 в Ц...







