
Резил: Служители на железниците крали ябълки, вместо да ремонтират вагони
- 19 Октомври 2025 | 11:59
- 0 коментара
15 служители от Железопътна секция на Национална компания "Железопътна инфраструктура" в Шумен са били заловени да крадат ябълки от частна градина по време на ремонтни дейности между гарите Дралфа и Търговище. За сигнала...







