
Сандански учреди Дамски клуб „Вино и добро“ към Жени-ГЕРБ
- 21 Февруари 2026 | 23:37
- 4 коментара
В град Сандански бе учреден Дамски клуб „Вино и добро“ към структурата на Жени-ГЕРБ. Инициативата е част от националната кампания „България се нуждае от обич“, стартирана от председателя на органи...






