
Ужас: Откриха ешерихия коли в жилищен блок в квартал в Перник
- 06 Февруари 2020 | 11:54
- 0 коментара
Откриха ешерихия коли в жилищен блок в квартал „Изток” в Перник, предава bTV. Заради авария питейната вода се е смесила с фекална.
Така бактерията е попаднала в кооперацията, а живеещите в нея пернича...






