
Работниците в „ЕсТиЕсМедикал Груп“ Сандански излизат на протест за по-високи заплати
- 17 Ноември 2022 | 03:52
- 0 коментара
Работниците в „ЕсТиЕсМедикал Груп“ излизат на протест за по-високи заплати
На 17.11.22 г., четвъртък, от 14 ч работниците и служителите,членуващи в синдикалната организация наФедерация Лека промишленост - ...






