
СДВР: 20 служители на МВР обгазени, спрете ескалацията
- 02 Септември 2020 | 13:37
- 1 коментара
Над 20 полицаи са обгазени и са пострадали в резултат агресията срещу тях. Това обяви шефът на СДВР Георги Хаджиев на извънреден брифинг. Той беше категоричен, че, ако ескалацията продължи, полицаите ще използват физичес...






