
Ендокринолози преглеждат безплатно в центъра на Благоевград
- 17 Май 2018 | 11:13
- 0 коментара
Специалисти от клиника по ендокринология и болести на обмяната към ВМА ще преглеждат безплатно в Благоевград. Прегледите се организират от телевизионното предаване „Зелената линейка“ със съдействието на...






