
Българите емигрират при навършване на 17 години
- 16 Май 2019 | 10:07
- 0 коментара
Българите започват да емигрират извън страната на около 17-годишна възраст.
33 225 души са напуснали трайно страната през 2018 г., като са декларирали пред граничните власти, че местят постоянния си адрес в чужбина.
...






