
„Булевардът на елхите“ в Разлог ще радва сърцата на жители и гости на града
- 07 Декември 2017 | 16:51
- 0 коментара
За пета поредна година Сдружение „Местни инициативи за сътрудничество“, с подкрепата на Община Разлог, организира „Булевардът на елхите“.
В инициативата се включиха институции, сдружения, фирми...






