
Лъжат ли ни производителите за консумацията на ток при елуредите
- 14 Октомври 2015 | 21:49
- 0 коментара
60% от електроуредите харчат повече ток, отколкото е описано на етикета им, според данни на икономическото министерство на Белгия.
Лъжат ли ни производителите за консумацията на ток при климатици, бойлери, перални и...






