
Ученици от СУИЧЕ в Благоевград участваха в екопрограма за Национален парк „Рила“
- 22 Октомври 2018 | 17:29
- 0 коментара
Ученици от трети и четвърти клас от СУИЧЕ „Св. Климент Охридски” в Благоевград участваха в екологична образователна програма за Национален парк „Рила”. Децата се запознаха с характерните и забележ...






