
Отново! Банскалии излизат на протест срещу еколозите
- 02 Януари 2018 | 13:40
- 2 коментара
Банскалии отново се стягат за протест срещу еколозите.
Кметът Георги Икономов апелира всички дружно на 4 януари да излязат заедно на главен път Е 79 на разклона за Симитли за да се опълчат на „зелената мафия&rdq...






