
Кметът Камбитов: Вярвам,че държавата ще подкрепи общините за въвеждането на едносменен режим в училищата
- 27 Февруари 2019 | 15:00
- 0 коментара
Кметът на община Благоевград – д-р Атанас Камбитов изрази надежда, че държавата ще подкрепи усилията на общините за въвеждането на едносменен режим на обучение. Това стана по време на среща за граждански диалог &bd...






