
Бившият шеф на ДАНС Димитър Георгиев: Не съм убивал животно и не съм бил в една кола с него
- 22 Юли 2021 | 18:09
- 2 коментара
„Не съм убивал животно. Не съм бил в един автомобил с убитото животно. Виждал съм 2 пъти хората от другия автомобил и нямам нищо общо с тях. Не съм бил на едно място в гората с тях, засичаме се на прибиране”,...






