
Учени от 33 страни дойдоха в София заради египетския лешояд
- 14 Юли 2015 | 07:28
- 0 коментара
70 учени, изследователи и специалисти от 33 страни се събраха в София на международната работна среща, посветена на застрашения от изчезване египетски лешояд.
Срещата бе организирана от Българското дружество за защита...






