
Борисов на среща с Щаба: Опасността от COVID-19 не е отминала, тръгва масов контрол на мерките
- 22 Юни 2020 | 13:03
- 0 коментара
Опасността от COVID-19 не е отминала, за борбата срещу коронавируса от най-голямо значение и към момента продължава да бъде спазването на физическа дистанция, дисциплина и стриктна дезинфекция. Това обяви преим...






