
Двадесет деца се натровиха с дюнери в Карлово
- 03 Октомври 2023 | 09:20
- 0 коментара
Двадесет деца с хранително отравяне са били приети и прегледани в МБАЛ „Д-р Киро Попов“ в Карлово, съобщи управителят на здравното заведение д-р Обрейко Обрейков.
Те са на възраст от 1,6 до 12 години и дне...






