
Санитарка в дупнишка болница открадна 300 лв. от починал от Ковид-19 мъж
- 29 Декември 2021 | 08:23
- 1 коментара
Санитарка в дупнишка болница е откраднала 300 лв. от починал от Ковид-19 мъж. До разплитането на скандалния казус се стигнало, след като Петя Стоянова от Дупница е подала жалба до ръководството на болницата и до пол...









