
Лудогорец е аут от Европа след драма с дузпи в Брюксел
- 24 Февруари 2023 | 06:42
- 0 коментара
Лудогорец приключи участието си в евротурнирите. "Орлите" загубиха от Андерлехт с 0:3 след изпълнение на дузпи в реванша от първата плейофна фаза на Лигата на конференциите. Редовното време и продълженията приключи...

















