
Кърпят дупки в Банско и Добринще
- 27 Май 2022 | 18:03
- 2 коментара
От настоящата седмица Община Банско започна изкърпване на дупките, които се появиха по асфалтовата настилка на общинските пътища и улици след зимния сезон.
Запълването ще се осъществява с топла асфалтова смес. След на...






