
Медиците в Добринище с благодарност и признание за професионалния си празник
- 07 Април 2026 | 21:58
- 0 коментара
На 7 април – Световен ден на здравето, общинските съветници от ОбС Банско Елена Караджова и Петър Сакарев посетиха здравен център „Доц. д-р Асен Златев“ в Добринище, за да поздравят медицинските с...






