
Благоевград с второ почетно консулство. Кметът Камбитов: Продължаваме една добра традиция
- 15 Март 2019 | 17:13
- 0 коментара
Почетно консулство на Р Грузия отваря врати в Благоевград. По този повод бе организирана тържествена среща в зала „22 септември“, на която присъстваха кметът на Благоевград д-р Атанас Камбитов, посланик...






