
Ново обвинение за собственика на отпадъците до “Струма”, търсят го втори ден
- 05 Февруари 2020 | 17:59
- 0 коментара
Ново обвинение ще бъде повдигнато на собственика на отпадъците до моста на магистрала “Струма” край Дупница, обяви говорителят на главния прокурор Сийка Милева. “Прокуратурата ще образува ново досъдебно...






