
Ансамбъл „Пирин“ взриви НДК в „Нощ на ансамблите”
- 12 Май 2014 | 20:49
- 0 коментара
Благоевградският ансамбъл „Пирин” стъпи на сцената на Националния дворец на културата в столицата по-уверен от всякога и взриви многобройната публика в „Нощ на ансамблите”. „Нашите танцьори,...






