
Учителите минават на електронен дневник
- 06 Юли 2022 | 12:20
- 0 коментара
Всички училища в страната трябва да водят дневниците си само в електронен вид от учебната 2022/2023 година. Това съобщиха от Министерството на образованието и науката. Изискването се въвежда и за детските градини, Центро...







