
Членове на "ВМРО" ремонтираха паметната плоча на Дилбер Илия в Благоевград
- 30 Март 2014 | 21:12
- 0 коментара
Членове на ВМРО се включиха днес в инициативата за повдигане на паметната плоча на Дилбер Илия, която се намира в градинката срещу Пето училище „Георги Измирлиев” в Благоевград, там където е била някога негов...






