
Мехмед Дикме: Доган да си пие мастиката с мента! ДПС е на Пеевски! Той ги обедини
- 01 Април 2025 | 19:29
- 0 коментара
Доган да си пие мастиката с мента, ДПС е на Пеевски. Той имаше силата и енергията да събъре около себе си огромна част от партията, която Доган разпиля.
Пред АПС има два пътя. Първият е Пеевски да ги поглъща и да...









