
Ауди плаща 800 млн. евро глоба по аферата „Дизелгейт“
- 16 Октомври 2018 | 22:01
- 0 коментара
Фолксваген заяви, че дъщерното му дружество Ауди се е съгласило да плати глоба от 800 милиона евро (927 млн. долара), наложена от германски прокурори в рамките на разследването за измами с дизелови вредни емисии.
...






