
Автобус с военни се заби в камион край Дибич, има ранени
- 18 Септември 2020 | 11:42
- 0 коментара
Автобус с военни и товарен автомобил "Мерцедес" се удариха на пътя Шумен-Карнобат при разклона за село Дибич тази сутрин, съобщава Труд бг.
За късмет само двама от военните са пострадали, те са били откарани в шуменск...






