
Премиерът Борисов изпрати съболезнователна телеграма до президента на Индонезия Джоко Уидодо
- 24 Декември 2018 | 03:20
- 0 коментара
Министър-председателят Бойко Борисов изпрати съболезнователна телеграма до президента на Република Индонезия Джоко Уидодо, съобщиха от правителствената информационна служба.
“От името на правителството...






