
Джейхан Ибрямов от АПС: Надявам се да има кворум и Народното събрание да заработи
- 17 Октомври 2025 | 08:31
- 0 коментара
Ще се регистрираме, надявам се да има кворум и Народното събрание да заработи, каза депутатът от парламентарната група "Алианс за права и свободи" (АПС) Джейхан Ибрямов пред журналисти на влизане в сградата на парламента...



















