
Избраха Денислав Джалев за най-добър четец сред първолаците в Симитли
- 25 Октомври 2018 | 11:09
- 0 коментара
Кампания „Деца четат на деца” стартира в библиотеката на Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Симитли по повод Националната седмица на четенето.
Провеждат се разнообразни инициа...






