
СЛЕД ТРАГЕДИЯТА В КОПРИВЛЕН! Обвиниха двама елтехници за смъртта на детенцето, ударено от ток
- 03 Юли 2015 | 15:14
- 0 коментара
Двама елмонтьори вече са обвинени за смъртта на дете, ударено от ток, съобщиха от окръжната прокуратура в Благоевград.
На 19 май 2013 г. 11- годишният Ангел Капсъзов е играел в двора на Основно училище "Никола Вапца...







