
Депутатката от ИТН в Благоевград Виктория Василева се сбогува с 47-о НС с емоционален пост
- 04 Юли 2022 | 11:40
- 6 коментара
Виктория Василева - депутатката на ИТН от Благоевград, обяви в социалната мрежа, че напуска НС днес.
Следващата в листата е от Петрич. В момента Анита Коцелова е заместник на губарнатора в Благоевград Валери Сарандев....







