
Сам подадох заявление за напускане на „Продължаваме Промяната“, каза депутатът Стоян Георгиев
- 01 Май 2024 | 22:43
- 0 коментара
Сам подадох заявление за напускане на „Продължаваме Промяната“ (ПП), каза за БТА депутатът от „Продължаваме промяната – Демократична България“ (ПП-ДБ) Стоян Георгиев. Според него причината е...






